Titles you rated
Moon KnightRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 1.0
LegionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 2.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0- 와라! 편의점Rated ★ 2.0
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.5