Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
JoyRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5