Movies
Ratings
1271
Zootopia 2Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Resident Evil: VendettaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Handling the UndeadRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5