Titles you rated
Tokyo DogsRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0