Movies
Ratings
158
The ClientRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0