Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 2.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Tadaima, OkaeriRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5