Movies
Ratings
501
TRON: AresRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5
HerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0