Movies
Ratings
109
Julie & JuliaRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Life-SizeRated ★ 3.0
Labor PainsRated ★ 4.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 2.5
Christmas with the KranksRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 1.5
Almost LoveRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 2.5