Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.0