Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Easy RiderRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 3.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 3.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
The Dull-Ice FlowerRated ★ 3.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.5
Blossom AgainRated ★ 3.5
SmokeRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
Taking WoodstockRated ★ 3.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 3.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.0
ManhattanRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.0- The AggressivesRated ★ 3.0