Movies
Ratings
1150- The UglyRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5