Titles you rated
Aunty Donna's Big Ol' House of FunRated ★ 0.5
NorsemenRated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 0.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 0.5
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 1.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0