Titles you rated
King of DesertRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0