Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
ContagionRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0