Titles you rated
 Cold EyesRated ★ 5.0 Cold EyesRated ★ 5.0
 Memories of MurderRated ★ 5.0 Memories of MurderRated ★ 5.0
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
 SecretRated ★ 3.0 SecretRated ★ 3.0
 Now You See Me 2Rated ★ 5.0 Now You See Me 2Rated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
 Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5 Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
 Love, LiesRated ★ 5.0 Love, LiesRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 3.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 The PiratesRated ★ 5.0 The PiratesRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 4.5 SnowpiercerRated ★ 4.5
 TangledRated ★ 5.0 TangledRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 4.5 SunnyRated ★ 4.5
 SocialphobiaRated ★ 3.5 SocialphobiaRated ★ 3.5
 My Brilliant LifeRated ★ 3.0 My Brilliant LifeRated ★ 3.0
 Attila MarcelRated ★ 5.0 Attila MarcelRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0