Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0