Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Blue My MindRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 2.5
AngstRated ★ 1.5
21Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Green InfernoRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
HostelRated ★ 2.0
LiverleafRated ★ 0.5
The CommuterRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.5
WoundsRated ★ 2.0