Series
Ratings
105
The Day I Became a GodRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Bokurano: OursRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 2.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5- BTOOOM!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5