Titles you rated
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0