Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0