Series
Ratings
11
The Big CRated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0