Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
MemoriaRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Motel CactusRated ★ 2.0
PoisonRated ★ 2.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0