Series
Ratings
25
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0