Series
Ratings
278- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0