Series
Ratings
39
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Hazbin HotelRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5