Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
RosebudRated ★ 2.0