Series
Ratings
135
ERASEDRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5- Secret CampusRated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 3.0- Little WomenRated ★ 3.5
- Land of WineRated ★ 3.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.5
A Man's StoryRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 3.5- The LandRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0