Movies
Ratings
1015- Survival TacticsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 1.5
PersepolisRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
1917Rated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.5
Things That Do Us PartRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 2.5