Movies
Ratings
126
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5