Movies
Ratings
399
The KingRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0