Series
Ratings
23
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0