Titles you rated
Hitori ShizukaRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Glass CastleRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Arekara DoushitaRated ★ 4.0
After the QuakeRated ★ 3.0- SaiRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0