Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0