Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 4.0
BoundRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5