Titles you rated
Hard RainRated ★ 3.0
ConflagrationRated ★ 3.5
Under FireRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
SilveradoRated ★ 3.5
Death Wish 5: The Face of DeathRated ★ 3.0
The Trip to BountifulRated ★ 3.0
King Solomon's MinesRated ★ 2.5
Code of SilenceRated ★ 2.5
MelodyRated ★ 4.0
This Country's SkyRated ★ 3.0
Mad CityRated ★ 3.0
Haunted MansionRated ★ 3.0
Romeo is BleedingsRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
She Wore a Yellow RibbonRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
12 RoundsRated ★ 3.0