Titles you rated
Sliding DoorsRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0