Movies
Ratings
173
Inside meRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0