Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- Tour de ForceRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 1.0
ChefRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0