Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
White FangRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0