Series
Ratings
29
HealerRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5