Series
Ratings
17
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5