Movies
Ratings
310
Porco RossoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0