Series
Ratings
58
Cowboy BebopRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0