Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 3.5- DEBTRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0