Titles you rated
Mr. Holland's OpusRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Last Temptation of ChristRated ★ 1.0