Titles you rated
Bring It OnRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Boy ARated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
White NightRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0