Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5