Movies
Ratings
299
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
FirestormRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.0
WantedRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0