Titles you rated
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 1.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0