Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 1.0
SoulRated ★ 1.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0